PROJEKTY I AUDYTY ENERGETYCZNE

Oferujemy kompleksowe wykonanie dokumentacji projektowych oraz audytów energetycznych dociepleń budynków wraz z załatwieniem wszelkich formalności związanych z uzyskaniem dofinansowania, pozwolenia na budowę lub zgłoszenia.

OCIEPLENIA BUDYNKÓW

Trudno wątpić, że termomodernizacja budynku to opłacalna inwestycja. Użycie najlepszych materiałów w połączeniu z odpowiednią wiedzą techniczną mają odzwierciedlenie w wydajności elewacji, ponieważ chodzi nam przede wszystkim o jak najbardziej szczelną izolację jak i estetyczny wygląd. Wykonana przez nas izolacja chroni mury przed przemarzaniem i zawilgoceniem. Nowa elewacja to przede wszystkim oszczędność energii jak i ochrona środowiska naturalnego.

OCIEPLENIA DACHÓW

Styropian laminowany papą – Styropapa to coraz popularniejszy sposób ocieplenia dachów. Zapewnia bardzo dobrą izolację termiczną oraz utrzymanie odpowiednich warunków cieplnych i wilgotnościowych. Zaletą stosowania styropapy jest niewielkie obciążenie konstrukcji oraz wytrzymałość na działanie czynników zewnętrznych i starzenie. Styropapa jest materiałem bezpiecznym dla ludzi i środowiska.

OCIEPLENIA STROPODACHÓW

Ocieplenia Celulozą - celulozę możemy zastosować jako ocieplenie zarówno w budynkach mieszkalnych jedno – i wielorodzinnych , jak też w obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej. Zapewnia wysoką ochronę przed wahaniami temperatury dzięki nieprzepuszczającej powietrza włóknistej strukturze oraz stanowi dobrą ochronę przed pożarem . Materiał ten jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i nie wywołuje alergii.

Ocieplenia Wełną Mineralną - wełna mineralna to materiał tak samo popularny jak styropian, choć nieco droższy. Jednak wełna to nie tylko materiał termoizolacyjny, to jednocześnie bardzo dobra izolacja akustyczna i ognioochronna.

Ocieplenia Styropianem – Styropian posiada dobre właściwości izolacyjne, które zachowuje nawet w kontakcie z wilgocią – ze względu na to ,że nie nasiąka wodą. Jest odporny na rozwój pleśni i grzybów. Charakteryzuje się niską paroprzepuszczalnością i odpornością na starzenie.

DEMONTAŻ I UTYLIZACJA AZBESTU

Oferujemy wykonanie demontażu za pomocą specjalistycznych środków, na mokro wraz z usuwaniem pyłu azbestowego ,przez przeszkolone brygady wyposażone w specjalistyczne środki ochrony osobistej. Dbamy o prawidłowe zabezpieczenie, załadunek i przygotowanie odpadów do transportu. Wszystkie prace wykonywane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.